Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1049 hodnocení
5
1023x
4
15x
3
5x
2
1x
1
5x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SM
Stanislav Mach
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
Dobrý den super jsem spokojen s čepicemi 😉⭐⭐⭐⭐⭐
TP
Tomas Polivka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
K me plné spokojenosti. Doporučuji obchod.
MV
Miroslav Vybiral
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
super vtipne a super kvalita materialu
Vše proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit.
ZP
Zdenek Podlezl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
+ Pěkné
AK
Adriana Kumajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
Veliká spokojenost. Čepice suprová🙂🥰🥰
J
Jana K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
Doporučuji obchod. Super komunikace a dodání do druhého dne od objednání👌🏻
Spokojenost, rychlé dodání, komunikace super
GH
Gálová Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2025
Spokojenost
Rychlé doručení, kulichy jsou super.
JB
Jaroslava Birošíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
MK
Miluše Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2025
Spokojena děkuji
RV
Radim Vlček
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
Tričko je super. :) Přikupoval jsem ještě visačku "vše nejlepší". Ta mě překvapila, jak je titěrná, nevýrazná a vlastně ani pořádně nedrží a z toho zavěšení pořád padá. Než tričko obdarovaný vytáhne, tak mu ta visačka spadne.. :D Příplatek 99 Kč za visačku mi tak přijde, že to vlastně nestojí za to. Ale ať si každý zváží, jestli ji chce nebo ne. Samotné tričko doporučuji.
MK
Markéta Kolomazníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
Spokojenost
MS
Miroslav Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
Harry, jdu do baráku 😆😆😆😆
Super..Tričko se mi zdá kvalitní. Materiál příjemný. Dodání vlastně obratem. U mě dobrý....
VK
Vera Kovarikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Vše bylo a je super👍😀
ZP
Zbyněk Pastrnek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Rychlé doručení vše tak jak jsem si přál splněno doporučuji
VE
Veronika Eliášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Ano sem spokojená