Dětská body

Skvělá vtipná volba také pro miminka.  Váš prcek může mluvit ještě dřív. Žertovná témata pro tisk triček od trikíto své miminko. Zábavný, kouzelný a originální tištěný text v plnobarevném provedení na všechny oděvy Vašeho miminka. Holčičky a kluci to mají vychytané.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem
mockup of a mom and her baby girl wearing different round neck tees mockup while outdoors a16075 393/BIL
jsme frajerka e
+ další
378/BIL
čtverec kokos maly
+ další
375/BIL
t shirt mockup featuring a baby boy with his mom m1003
+ další
369/ERN/D8

Trička a dětské oblečení s jedinečným a vtipným potiskem pro děti od trikíto garantují bezvadnou kvalita materiálů a jedinečného tisku. Tričko snese nejen pravidelné nošení, ale i několik praní bez jakéhokoli poškození barev nebo tvaru.

A pokud jste "jen" teta, babička, děda, můžete svým prckům a rodičům udělat radost, kterou je jedinečný a osobitý dárek. Zda to bude charakterizovat rodinné zázemí, povahu, o které jste přesvědčeni, že je po Vás, máte krásnou příležitost. Trikíto nabízí celou řadu motivů a sloganů. Ale to není ještě vše! Můžete si zadat vlastní originální potisk

Trička jsou vyrobena z měkkých a prodyšných materiálů, které zaručují jak pohodlí a komfort, zejména však bezpečnost.

Proč trička s potiskem pro děti od trikito

  • originální motivy a slogany 
  • kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost 

Nečekejte ani minutu déle! Objednejte si jedno z našich originálních dětských triček s potiskem ještě dnes a ukažte světu, že styl a originalita patří také Vašim ratolestem!